Organizaciona struktura

Uprava komore, članovi upravnog odbora, regionalni poverenici i regionalni direktori

UPRAVA KOMORE

Marko Špiler

Predsednik Komore

Miloš Jović

Direktor Komore

Nikola Živančević

Sekretar Komore

Jovan Dukić

Predsednik UO

JKP Komunalprojekt, Bačka Palanka

Zlata Janković

Član UO

PMF, Novi Sad

Irena Roljić

Član UO

Telekom Srbija

Dragana Živojinović

Član UO

Opšta bolnica Požarevac

Andrijana Jovanović

Član UO

Republička komisija za JPP i koncesije

REGIONALNI POVERENICI

Dušanka Maravić

Severnobački i severnobanatski okrug

JGSP Novi Sad

Marko Lisica

Sremski, južnobački i južnobanatski okrug

JGSP Novi Sad

Đorđe Isaković

Zapadna Srbija (sever)

Diplomirani pravnik GU grada Šapca

Dragana Marinković

Zapadna Srbija (jug)

CMN

Vladimir Špiler

Beograd

PU Zvezdara

Vuk Simonović

Istočna Srbija (sever) - Braničevski okrug

Opšta bolnica Požarevac

Vladimir Mitić

Istočna Srbija (jug)

JKP Vodovod Pirot

Nikola Cvetković

Južna Srbija

Naisus Niš Vodovod

Adnan Mecinović

Raški i kosovski okrug

JKP Parking servis Novi Pazar

REGIONALNI DIREKTORI

Darko Panić
Severnobački i severnobanatski okrug

Opština Titel

Nenad Martinović
Južna Srbija

JPU Pčelica

Strahinja Glavonić
Strahinja Glavonić
Južna Srbija

JP EPS

Nenad Nikolić
Nenad Nikolić
Južna Srbija

JKP Vodovod Leskovac

Žarko Stevanović
Žarko Stevanović
Južna Srbija

JKP NAISSUS Niš

Aleksandar Zlatković
Aleksandar Zlatković
Istočna Srbija (jug)

Gradska Uprava Pirot

Violeta Antić
Violeta Antić
Istočna Srbija (jug)

JKP Regionalna deponija Pirot

Nataša Branković
Istočna Srbija (jug)

Oš Duško Radović, Pirot

Bojan Vulić
Istočna Srbija (jug)

Telekom Srbija, Niš

Julija Arsenijević
Srbija (sever) - Braničevski okrug

Opština Knić, Opštinska uprava

Željko Ilić
Srbija (sever) - Braničevski okrug

Gradska uprava Beograd

Aleksandra Janković
Srbija (sever) - Braničevski okrug

PD RIO Kostolac

Miloš Radičević
Miloš Radičević
Srbija (sever) - Braničevski okrug

Braničevski okrug

Marija Jović
Marija Jović
Beograd

Agencija za bezbednost saobraćaja

Ljiljana Krstić
Ljiljana Krstić
Beograd

JKP Beogradske elektrane

Jelena Čvarković
Beograd

Ekonomski fakultet Beograd

Aleksandar Miletić
Aleksandar Miletić
Beograd

Vojna akademija

Đorđe Marković
Zapadna Srbija (sever)

Diplomirani pravnik

Mirjana Divnić
Zapadna Srbija (sever)

Specijalna Bolnica Banja Koviljača, javne nabavke

Milorad Veličković
Zapadna Srbija (jug)

EPS BEOGRAD

Jovana Zekavica
Jovana Zekavica
Zapadna Srbija (jug)

Centar dečijih letovališta

Sonja Etinski
Sremski, južnobački i južnobanatski okrug

JKP "Put" Novi Sad

Milijana Dragojević
Sremski, južnobački i južnobanatski okrug

JKP Graditelj Srbobran

Mladen Perić
Zapadna Srbija (sever)

GU Mali Zvornik

Marija Malinović
Marija Malinović
Zapadna Srbija (sever)

CINS

Sanja Žarković
Severnobački i severnobanatski okrug

PU Naša radost

Srđan Krampa
Srđan Krampa
Sremski, južnobački i južnobanatski okrug

OŠ Debeljača

Milica Pavlović
Severnobački i severnobanatski okrug

PU Zvezdara

Ivana Pejović
Severnobački i severnobanatski okrug

VPD Srednji Banat

Jovana Topić
Sremski, južnobački i južnobanatski okrug

Opština Bečej

Mirela Šabović Trtovac
Raški i kosovski okrug

Regionalni direktor

Adis Grljević
Raški i Kosovski okrug

Regionalni direktor